Firma elektryczna
z 25 letnim doświadczeniem

Firma elektryczna
z 25 letnim doświadczeniem

Awaria instalacji elektrycznej?

Historia firmy Elmaxel

Historia firmy Elmaxel

Początki firmy elektrycznej Elmaxel sięgają wczesnych lat dziewięćdziesiątych. Swoją siedzibę firma znalazła w szybko rozwijającym się rejonie przemysłowym Rybnika przy ulicy Brzezińskiej.

Przez kilka pierwszych lat działalności firma nastawiona była przede wszystkim na handel, dzięki czemu dzisiaj naszym klientom możemy zaoferować tani osprzęt elektryczny wysokiej klasy w korzystnych cenach.

Z biegiem czasu naszym priorytetem stały się usługi elektryczne. Specjalizujemy się w wykonawstwie instalacji elektrycznych oraz zaawansowanych instalacji oświetlenia (oprwy przemysłowe, oprawy halogenowe, technologia LED i inne).

Skontaktuj się z nami

Dlaczego nasza firma elektryczna?

W naszej firmie elektrycznej kładziemy szczególny nacisk na profesjonalizm i wykonawstwo wg. najnowszych standardów, przykładowo nasze instalacje wykonujemy bez puszek rozgałęźnych, wszystkie połączenia wykonywane są w puszkach gniazdowych i wyłącznikowych głębokich.

Gwarantujemy fachowe i sprawne wykonanie wszelkich robót elektrycznych, Twoje zlecenie zostanie wykonane przez doświadczonego elektryka z uprawnieniami SEP (Stowarzyszenie Elektryków Polskich).

Naszym dodatkowym atutem jest fakt, iż od ponad 25 lat skutecznie łączymy wykonawstwo a także sprzedaż hurtową i detaliczną artykułów elektrycznych, dzięki czemu możemy Państwu zaoferować artykuły elektryczne w najniżych cenach.

Firma elektryczna z certyfikatem rzetelności

Sprawdź nasz certyfikat rzetelności